Založení obchodních společností a družstev,
přímý zápis do veřejného rejstříku

Vykonáváme komplexní služby pro zápis nebo změny zápisu ve veřejném rejstříku pro všechny formy obchodních společností a družstev včetně společenství vlastníků jednotek a spolků.

Jaké jsou možnosti zápisu do veřejného rejstříku?

Zápis společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a dalších obchodních společností a družstev do obchodního rejstříku – přímý zápis prováděný notářem, což je časově a finančně výhodnější než zápis prováděný rejstříkovými soudy.

Zápis změny či výmaz společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a dalších obchodních společností a družstev v obchodního rejstříku – přímý zápis prováděný notářem, což je časově výhodnější než zápis prováděný rejstříkovými soudy.

Pokud na zahájení Vašeho podnikání spěcháte, dokážeme založit a zapsat společnost s ručením omezeným do
obchodního rejstříku do 1 dne.

Jak probíhá zápis do veřejného rejstříku?

1.

Kontakt

Obraťte se na nás telefonicky
nebo e-mailem.

2.

Schůzka

Projednáme Váš záměr a vyhotovíme veškeré potřebné listiny.

3.

Úhrada soudního poplatku

Za provedení přímého zápisu či zápisu změn do veřejného rejstříku.

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Napište nám Váš dotaz a rádi Vám poradíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Další služby

Závěti a jiná pořízení pro případ smrti

Sepisování závětí a dalších pořízení pro případ smrti a jejich zapsání do Evidence právních jednání pro případ smrti. Činnost notáře jako soudního komisaře v pozůstalostním řízení.

Manželské
smlouvy

Sepisování majetkových smluv manželů nebo snoubenců o zúžení a rozšíření rozsahu společného jmění manželů či založení režimu oddělených jmění a jejich zápis do veřejného seznamu.

Další notářské služby

Sepisování kupních, darovacích a zástavních smluv, exekučních titulů, notářská úschova peněz, osvědčování právně významných skutečností a dějů, ověřování pravosti podpisů, a listin, vydávání výstupů z informačních systémů.